iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Naše Bobří stopa je v digitální trafice dostupná po celém světě

16.12.2015 23:49
Autor: Menhart, Počet přečtení: 3377

Pozemšťané, snad to bude i pro vás senzace - časopis Bobří stopa je k dostání v digitální trafice Publero.com. Navíc jej seženete i na portálu Alza.

alzák

Vstup do digitální trafiky Publero.com a k Bobří stopě na portálu Alza.

Provozovatel Publero.com našemu sdružení poskytl zajímavé podmínky pro zařazení Bobří stopy mezi obrovské množství časopisů a novin, které jsou distribuovány na internetu v digitální podobě. Časopis vydáváme jako nezisková organizace, takže se podařilo dojednat lepší podmínky než mají standardní vydavatelé, kteří v periodikách podnikají.

Zkusmo jsme nahráli na Publero.com ročník 2009 a digitální trafika naše časopisy zařadí do adventní nabídky pro své čtenáře, kdy každý den nabízí nějaké časopisy úplně zdarma. Bude tedy zdarma nabízet i naše staré Bobří stopy a třeba časopis nějaké čtenáře zaujme a začnou náš časopis sledovat (služba SLEDOVAT TITUL). Tím bude zájemce vždy vědět o každém dalším čísle Bobří stopy, které do trafiky nahrajeme.

V každém čísle je ponecháno několik stránek plně čitelných, aby čtenář mohl "ochutnat" obsah - začíst se a pokud bude chtít, časopis si i koupit. Co si jednou koupíte, budete mít už navždy ve své virtuální poličce na Publero.com nebo v Alza medium. Navíc si tam můžete přidávat i všechny ty časopisy, které jsou zrovna zdarma. Tedy nejenom Bobří stopu, ale i obrovskou spoustu jiných periodik, které i kdyby byly zdarma jen dočasně, vy už je ve své poličce v digitální trafice budete mít napořád.

Tedy doporučuji se zaregistrovat na Publero.com, co nejdříve a do své poličky posbírejte tolik časopisů zdarma, co jen budete schopni přečíst nebo si alespoň prolistovat. Časopisy nejde stahovat, nejde je tisknout, ale přečtete si je i na chytrém mobilu. Samozřejmě to nenahradí papírové vydání - papír je papír a čte se v něm mnohem lépe, ale digitální podoba umožňuje snadné vyhledávání.

Ideální je mít obě varianty. To by samozřejmě i pomohlo časopis udržet. Přes digitální trafiku má Bobří stopa šanci se dostat doslova do celého světa. Mohou nás číst krajané v USA, na Slovensku aj. a mohou i tam zakládat kluby a hrát naše dlouhodobky. 

Uvidíme, jak se to osvědčí a jak si to oblíbíte. Přijměte to jako takový vánoční dárek, co vám SPJF v roce svého 25. výročí připravilo.

 

Tak se hlaste, pozemšťané, do digitální trafiky, ať vám neuteče žádná Bobří stopa (i ta zdarma).

alza

Vytvořil 15. prosince 2015 ve 23:58:21 Menhart. Upravováno 3x, naposledy 16. prosince 2015 ve 20:18:29, Menhart


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*