iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

XXVI. ročník Divošského poháru proběhne Silůvkách

4.11.2022 14:22
Autor: Rolf, Počet přečtení: 459

Obrázek ke článku XXVI. ročník Divošského poháru proběhne SilůvkáchAž v samotném závěru měsíce listopadu se odehaje fotbalový turnaj o Pohár 11. KBS Dva Divoši, který se uskuteční již po šestadvacáté. Jeho dějištem tentokráte nebude obvyklý plácek v Jundrově, ale pořadatelskou obcí budou Silůvky nedaleko Brna. Po delší době by měl hrací plochou být zelený pažit, pořadatelé navíc předpokládají jistou možnost gastronomického překvapení z oblasti uzených a masných výrobků.

Divoši

Neděle 27. listopadu 2022, Silůvky 10:00

Adresa hřiště je v ulici Pod Lipami: https://mapy.cz/s/hafeluzure

Předpokládaný sraz hráčů a týmu by měl být v 10 hodin dopoledne. Hrací systém bude určen podle počtu přihlášených družstev, předpokládáme že hrát budou 3 týmy, kdy se každý utká s každým 2x, při hracím čase 2x10minut. O konečné pořadí rozhoduje počet bodů, následným kritériem je skóre, popř. rozhoduje vzájemný zápas. Týmy budou hrát v sestavách 4+1. Podle předpokladů se biude hrát na trávě, tudíž jako vhodní obutí doporučujeme kopačky. V případě nezpůsobilého terénu je v záloze variata odehrát turnaj na umělce a zde by tedy bylo třeba mít připravené sálovky. O podrobnostech budeme ještě informovat těsně před turnajem!  

Akce je otevřena jak pro fotbalová družstva, tak i pro jednotlivce, kteří si rádi kopnou do balónu.  Další informace o fotbalových turnajích BS a Dvou  Divochů naleznete zde: http://www.dvadivosi.estranky.cz/clanky/fotbalove-turnaje.html

Přihlášky a kontakt na organizátory: fandafandafanda@seznam.cz, radim.kejik@spjf.cz

Těší se na vás pořadatelé 11.KBS Dva Divoši a SPJF 

Vytvořil 4. listopadu 2022 ve 14:21:35 Rolf. Upravováno 3x, naposledy 4. listopadu 2022 v 15:35:36, Rolf


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*