iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Výstava Stínadla nebes ve Vodárenské věži v Praze

12.1.2022 12:54
Autor: Rolf, Počet přečtení: 589

Obrázek ke článku Výstava Stínadla nebes ve Vodárenské věži v PrazeV průběhu ledna bude stále možnost navštívit výstavu fotografií "Stínadla nebes", kterou připravil člen Vedení SPJF Aleš Deutsch z Prostějova. Pro milovníky výšek a panoramat bude jako třešnička na dortu k dipozici vyhlídka z Vodárenské věže na město. 

Výstava Stínadla nebes ve Vodárenské věži na Letné se dostala do své druhé, kratší poloviny. Ve výstavních prostorách bude ještě k vidění do neděle 30. ledna, v otvíracích dnech galerie, sice, v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli, vždy od 14:00 do 18:00. Přímo od fotografií lze také vstoupit na ochoz věže s neobvyklou vyhlídkou na Prahu.

stinadla_nebes

Srdečně vás zve Aleš Deutsch

Vytvořil 12. ledna 2022 ve 13:00:02 Rolf. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

16. ledna 2022, 19:02
Rolf (administrátor)

Ano je to skutečně tak jak píše Čáp. Bylo by škoda případné zájemce o tuto výstavu ochudit. Na ostatní dotazy asi bude lepší zeptat se přímo jejího autora Aleše D. 

14. ledna 2022, 15:14
Čáp (administrátor)

Akci nepořádá SPJF, tedy její zařazení do kalendáře je na uvážení správce kalendáře. Pozvánka je na iklubovně proto, že Rolf usoudil, že by čtenáře iklubovny mohla taková boží výstava zajímat. No a v Praze je asi proto, že má autor výstavy větší vztah k metropoli než k Brnu. Nebo jsou třeba ještě jiné důvody :)

14. ledna 2022, 15:06
Jenda B.

Proč akce není v kalendáři?

Proč akce není v kalendáři SPJF? Kdo výstavu pořádá? Proč je v Praze a ne v Brně? To Boží oko zakomponovaní do Stínadel je boží :-).
Vložení nového komentáře
*
*
*