iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Jáček a Michal budou vyprávět o historii Pražské Dvojky

8.4.2022 20:28
Autor: Krizmen, Počet přečtení: 718


Vzpomínkové pásmo o historii Pražské Dvojky věnované také jejímu vůdci - Jaroslavu Foglarovi  uvedou  dva bývalí členové oddílu Jaroslav Čvančara - Jáček a Michal Beránek - Michal 4. května 2022 v Praze, v  Památníku národního písemnictví (Strahovské nádvoří 132/1, Praha 1),  v sále Boženy Němcové od 17 hodin. Zváni jsou všichni zájemci o život a dílo Jaroslava Foglara.

Michal Beránek pozvánku doplňuje dalšími informacemi:
Zveme Vás na pásmo o Jaroslavovi Foglarovi – Jestřábovi a jeho oddílu. Jedná se o pásmo vytvořené programem Power Point, které má kolem sta stránek – folií. Komentáře k jednotlivým stránkám budou mít bývalí členové Foglarova oddílu, kteří to zažili na vlastní kůži: Jaroslav Čvančara – oddílovým jménem Jáček, Michal Beránek – oddílovým jménem Michal. Udělejte si čas, přijďte a oni Vás svým vyprávěním přenesou zpátky do dávných let.
 

Na přiložené pozvánce jsou zobrazeni bývalí členové oddílu, kteří nás už definitivně opustili. Když uhodnete jejich jména, napíšete je na připojený slepý list se čtverečky a odevzdáte ho se jménem a adresou, tak se zúčastníte slosování. Vylosujeme tři z Vás, kteří jména správně uhodnou a ti pak dostanou poštou originální nostalgické oddílové fotografie z doby šedesátých let minulého století. Těšíme se na to, že budeme zavalení hromadou správně vyplněných papírů.
Zdraví Vás Jáček a Michal

Slepý list se čtverečky pro účely losování (PDF)

 

 
Vytvořil 8. dubna 2022 ve 20:39:52 Krizmen. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*