iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

V Brně vznikl Klub deskových her

18.11.2004 17:06
Autor: Turbomysak, Počet přečtení: 4532

Všem milovníkům deskových her neseme dobrou zprávu - dne 10.11.2004 byl v Brně založen Klub deskových her. Jako základ jsme do vínku dostali "herní balík" od Institutu Dětí a Mládeže MŠMT a Mensy ČR, kteří jsou autory a garanty tohoto grantového projektu.

V současné době se vede diskuze o možném zařazení Klubu deskovýho her Týmu Aneté, jak zní oficiální registrovaný název, pod Jihomoravskou pobočku SPJF. Společně s tím samozřejmě musíme co nejdříve najít vhodné místo k pravidelným a veřejnosti i klubařům přístupným herním setkáním.

Mimoto již intenzivně připravujeme první turnaje v deskových hrách, na něž srdečně zveme všechny klubaře, stopaře i lidičky z veřejnosti. Turnaj bude probíhat 11.12.2004 na ZŠ Antonínská v Brně (10-15hod.) a 12.12.2004 v Čajovně Ulita v Blansku (10-15hod.). Takže neváhejte a přijďte si zahrát, pobavit se nebo si i zaturnajovat o ceny.

Jinak v současné době má náš Klub deskových her k dispozici tyto herní tituly:
  • Carcassonne (základní modul),
  • Carcassonne - Lovci a sběrači,
  • Digit,
  • Dostihy a sázky,
  • Hrady,
  • Kahuna,
  • Kris-kros,
  • Transamerika,
  • Zertz,
  • Ztracené města.

Osobně si myslím, že do začátku to bohatě stačí. Avšak věřte, že již se rozeběhla jednání o možné podpoře našeho klubu ze stany dodavatelů a prodejců deskových her, takže pevně doufáme,že se máte brzy na co těšit.Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 7x, naposledy 7. července 2011 v 05:24:00


Diskuze ke článku

14. října 2007, 13:20
Orka

Taky bych tam rád zašel ? : : ? ______
14. října 2007, 13:18
Orka

Taky bych tam rád zašel ? : : ? ______
2. prosince 2004, 20:13
Rikitan20

Turbomyšák: Tak to já se někdy v úterý přijedu podívat jaké to tam máte :-)
30. listopadu 2004, 21:51
Turbomysak

Takže, náš klub se zatím provizorně schází v čajovně v Brně na ulici bratří Čapků - čajovna Probuzený slon. Vždy v úterý od 18 do 20 hodin (nebo později). Více informací lze nalézt na http://herna.anete.org.
24. listopadu 2004, 20:12
Myska

špatnej nápad to není, to ne. Ale teď jde opravdu o to, aby byl dostatek lidí proto, aby se to zrealizovalo...
24. listopadu 2004, 09:08
Stegi

No teda nic proti čajovně, i já si občas dám čaj, ale nevím, kde chcete sehnat flek a navíc co takhle něco originálního? I když se přiznám bez mučení, že mě nic nenapadá ...
23. listopadu 2004, 19:13
Rikitan20

Čajovna v Brně je opravdu super nápad. Když se totiž koná nějaká akce v sobotu, tak se většinou z pátka na sobotu spí v klubovně Dvou Divochů a tam se moc lidiček nevejde. Většinou se ještě otevře druhá klubovna, ale tam také moc toho místečka není. Čekatelé na akci by si tak mohli zpříjemnit volnou chvíli a hlavně noc v brněnské čajovně, kde by se jak vařily čajíčky, tak by se hrály i hry a dalo by se tam přenocovat. Držím palečky !!!
22. listopadu 2004, 19:54
Čmelda

Myslím, že ta čajovna by nebyla až tak nereálná...Docela se teď vzdělávám v oblasti čajů...Tak pojďte do toho lidičky!
22. listopadu 2004, 19:52
Čmelda pro Hwaelos

Nebylo by to vůbec špatný, šel bys do toho???
22. listopadu 2004, 16:30
Mgr. Tomáš Hromádka - Krizmen

A hlavně mít peníze a hlavně napsat dobrý projekt pro brněnský magistrát :-)
22. listopadu 2004, 15:02
Turbomysak

Ne, že bych se chtěl opičit po Třebíči, ale učitě by bylo zajímavé, pokud by se povedlo nějakým způsobem vytvořit ještě čajovnu, s tím plně souhlasím. Jenže abychom to mohli realizovat, musí existovat nejprve skupina lidí, která je ochotná se tomuto věnovat a opravdu čajovnu vytvořit - jedinec v tomto směru nic moc nedokáže.
22. listopadu 2004, 14:10
Mgr. Tomáš Hromádka - Krizmen

Jasan - týmy, opravuji :-)
22. listopadu 2004, 12:29
Hwaelos

Já se nebudu zapojovat do sporů o názvu a radši řeknu, že mi Turbomyšák "vyfoukl" (promiňte mi ten termín, je myšlen s vděčností - viz. dále) můj sen. Jsem rád že tento nápad někdo zrealizoval, protože bych na to ještě nějaký ten rok neměl čas. Nechcete časem ještě připojit čajovnu...?
22. listopadu 2004, 11:47
CapzAdamova

Už se těším, až si s někým v KDH zahraju - bude to určitě bezvadná akce. Pokud budete někdy potřebovat výpomoc, s lidmi z pobočky se dá určitě počítat. Nicméně také mě mrzí, že tým Aneté byl na 1. místě. Jo a chtl jsem připomenout, že týmy se píše s tvrdým y (viz 1. příspěvek) :-)
22. listopadu 2004, 11:39
Mgr. Tomáš Hromádka - Krizmen

Díky moc, že jste můj názor správně pochopili. Nemyslel jsem to ve zlém - nijak proti Turbomyšákovi ani jiným lidem. Jde mi o princip. O ten mi mimochodem šlo i v textu zveřejněném na http://hromadka.webpark.cz
21. listopadu 2004, 18:31
Turbomysak

Ano, Krizmen má pravdu. Já se s jeho názorem plně ztotožňuji. Já jsem ochoten odvést kvalitní práci (což se mi prozatím povedlo), pokud mi jsou nabídnuty kvalitní podmínky (a těch se mi stále nedostává). Můj primární cíl totiž je dělat pro děcka - dělat pro děcka bez ohledu na ideologii. Jde mi o to pracovat pro lidi a mít z toho dobrý pocit. Avšak, myslíte si upřímně, že z tohoto, co tady říkáte mám dobrý pocit? Nenazval jsem KDH Týmu Aneté proto, abych zneužil SPJF. Budu dělat pro Sdružení, pokud k tomu budou nastaveny dostatečné podmínky.
21. listopadu 2004, 13:05
Jitulka

V názvu klubu se nesměl objevit název oficální neziskové organizace... pro vasi informaci
21. listopadu 2004, 12:20
Hynas

Super! Turbomyšákovi a vám ostatním zúčastněním vřele děkuji. Je to skvělý nápad, skvělá realizace, ale... Krizmen má docela pravdu.
20. listopadu 2004, 19:48
Turbomysak

Takže mohu všem s klidem v srdci říci, že Klub deskových her Týmu Aneté bude součástí jihomoravské pobočky SPJF. V současnosti se pracuje na tom, abychom se mohli začít někde pravidelně scházet (jedna ze stěžejních podmínek udělení grantu - pravidelná činnost min. 1x za týden).
20. listopadu 2004, 15:36
Nchotchi

Krizmene já s tebou souhlasím!!!
19. listopadu 2004, 19:53
Jahoda

Nehádat se!!!!!!!!!!!
19. listopadu 2004, 13:20
Mgr. Tomáš Hromádka - Krizmen

Už si opět někdo tady hřeje svoji soukromou polívčičku. To mě štve už od začátku existence SPJF. Najednou to není SPJF, najednou je to tým Aneté, najednou je to agentura WesternMan a najednou z toho všeho SPJF zmizí. A SPJF vyjde z toho naprázdno. Škoda, přeškoda. Je čas začít OPRAVDU JINAK. Totiž skutečně a čistě foglarovsky, pro sebe a pro ostatní a pro rozvoj sdružení. Chápal bych, kdyby svoje aktivity potlačili a pracovali skutečně a pouze jenom pod hlavičkou SPJF a nikoliv pod tými, agenturami... nebo kdyby tyto aktivity nepropojovali a nevyužívali pro ně jména SPJF. To se mi opravdu nelíbí.
Vložení nového komentáře
*
*
*