iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Sedliště a Řepiště, do soutěže napište

23.11.2013 16:56
Autor: Drobek, Počet přečtení: 9725

Obrázek ke článku Sedliště a Řepiště, do soutěže napišteZdravíme všechny, kteří přišli dnes na Karavanu snů a zmařili všechny sázky, že přijde jen pět, tři, jeden nebo nula lidí. Přišlo vás docela dost. A tak máme i pro vás soutěžní otázku, za jejíž zodpovězení můžete vyhrát skvělý komixový sešit Rychlé šípy ve Stínadlech!

Po večeru s ďábelským králíkem Brunem jsme vyrazili do rýmujících se obcí Sedliště a Řepiště a prožili spoustu zážitků - přebíjení rekordů ve vytahování ježka z klece, skvělí lukostřelci, hrátky s bungee-runningem, pokukování po trénujících mažoretkách, nenabourání, i když řídila Drobek (zatím), Voltův ne úplně pěkný pád ze skákacích bot, Rolfova fotografická návštěva a nyní skvělé pohoštění u Donalda. Kraj je zde přívětivý a lidé milí. Tak ahoj zítra v Nošovicích!

Soutěžní otázka pro Sedliště a Řepiště: Co jste si mohli vytáhnout za odměnu, když jste doběhli dost daleko zapřaženi do gumových lan - při bungee-runningu?

a) gumové hady

b) auto

c) bonbónky

d) lízátka

 

Odpovědi posílejte uživateli jménem Drobek pomocí funkce pošta v sekci Můj účet po registraci zde na iklubovně do pondělí 11. listopadu 2013.

Ověření vám přijde jako pošta opět poštou zde na iklubovně. Pokud si nebudete vědět rady, napiště nám na mail kbs@spjf.cz nebo přímo do komentářů pod tento článek, nepište ale do komentáře odpověď - všichni ostatní by ji viděli!

Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

29. listopadu 2013, 14:36
Rolf (administrátor)

e) Katzenzungen

...neboli česky Kočičí jazýčky, oblíbenou dobrůtku od kamarádů z Old boys! Je na prachy

24. listopadu 2013, 09:42
Cristiano Ronaldo (přihlášený)

c) bonbonky

c) bonbonky
Vložení nového komentáře
*
*
*