iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Přichází nová dlouhodobá hra - Karakum

9.9.2008 12:08
Autor: Čáp, Počet přečtení: 4689

KarakumUž 1. října se budeš i ty moci pustit do boje o super ceny v nové dlouhodobé hře Karakum, která prověří schopnosti týmové spolupráce všech zúčastněných klubů. Každým dnem se můžeš posunout dál po mapě pouští a hor a možná právě ty budeš mít štěstí a najdeš poklad nebo hledaného cizince!

O co jde?
Do hry se mohou přihlásit herní týmy složené alespoň ze 3 kluků a holek, kteří chtějí hrát a bojovat s ostatními o vítězství. Máe-li už klub, nezakládejte nový! Cílem hry je najít jako první uprchlíka, který se skrývá v jedné z tajemných zemí Východu. Každý z vás uvidí mapu, ale nikdo neví, kde zrovna cizinec je. K odkrývání políček mapy budete potřebovat body.

Jak získat body
Body lze získat hlavně za plnění úkolů, které budou zveřejňovány každý měsíc až do května 2009 postupně v 8 etapách. Kromě toho dostane každý přihlášený tým hned na začátku 10 bodů, aby mohl podniknout svoji první cestu vyprahlou pustinou a zkusit štěstí. Navíc budou na internetových stránkách http://dlouhodobka.cz občas zveřejňovány bonusové úkoly na krátkou dobu - například: Kdo první zjistí odpověď na tuto otázku, získává 10 bonusových bodů.

Postup po mapě
Za každý bod můžete postoupit se svým týmem o jedno pole na mapě (objeví se během několika dnů na http://dlouhodobka.cz) a zkusit tak štěstí. V poušti se skrývá mnoho zajímavých věcí a tak můžete narazit na karavanu obtěžkanou bohatstvím, zapomenutý poklad, ale také na bandity nebo jedovaté hady. Když budete mít štěstí, získáte další body a když toho štěstí bude hodně, poputuje k vám domů od nás balík s některou z mnoha výher. Postupovat co nejrychleji se tedy vyplatí - máte velkou šanci, že zajímavé poklady najdete právě vy!

Co vás ještě může překvapit?
V poušti nejste sami. Kromě uprchlíka a vašeho týmu se pohybuje po mapě řada dalších klubů. Můžete se s nimi potkat náhodou nebo úmyslně - pak přijde na řadu strategie. Jenom na vás bude rozhodnutí, zda se pokusíte přátelky vyjednávat a získat tak body nebo informace o cizinci navíc nebo se pokusíte protivníka překvapit náhlým výpadem a v boji muže proti muži ukořistíte mnohem více bodů. Ale pozor! Také váš protivník se může rozhodnout pro boj a pak musíte čekat ztráty na obou stranách.

Jak na to?
Sledujte pečlivě stránky http://dlouhodobka.cz, které se každým dnem mění. Do 1. října bude možné přihlásit svůj tým a pustit se přímo na webu do hry. Přesně 1. října pak bude zveřejněno prvních 5 úkolů, za které buete moci získat tolik potřebné body. Vaším cílem pak bude nalézt ukrytého cizince a vyhrát celou hru! Hodně štěstí!Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 14x, naposledy 7. července 2011 v 03:03:11


Diskuze ke článku

22. února 2010, 20:47
Rolf

škola skončila, prázdniny začínají
22. února 2010, 19:11
Pegina

prázdniny skončili škola začíná
24. června 2009, 15:25
BEJK

uz to neni
24. června 2009, 15:24
BEJK

uz to neni
10. června 2009, 21:27
Harrybany

tak už je po dlouhodobce...škoda.Ale těšíme se na další!!!
9. září 2008, 20:48
Harrybany

Teda ta nová dlouhodobka vypadá opravdu suprově!!!
9. září 2008, 14:30
Krizmen

Pro organizátory: Ještě by stálo za to napsat, o čemž že Karakum je (legenda hry). Krizmen - geograf :-)))
9. září 2008, 14:00
Rolf

Kdo nehraje Karakum - jako by nebyl!!!
Vložení nového komentáře
*
*
*