iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Podzimní výprava oddílu Tygří Dráp

31.10.2018 19:02
Autor: Volta, Počet přečtení: 1461

Podzimní výprava oddílu 44. OBS Tygří Dráp se uskutečnila v termínu 27.10. - 29.10. 2018 ve vesnici Čaková v podhůří Jeseníků. Zúčastnilo se jí 10 dětí, 4 vedoucí a 2 návštěvy. Pojďte se podívat na pár fotek, abyste si mohli udělat alespoň rozmazanou představu, jak skvěle jsme se měli ;)

Abych vás uvedl lehce do obrazu: Tygří Dráp se poprvé objevil v SPJF v roce 2008 při příležitosti dlouhodobky Tauris a od té doby aktivně fungoval jakožto klub. Minulý rok jsme se ale natolik rozrostli (15 dětí + 3 vedoucí), že jsme se stali oddílem, jenž má schůzky pravidelně každý pátek v Ženklavské tělocvičně, nebo v naší klubovně.

To jsme ale trošku odbočili, takže dost chození kolem horké kaše a vraťme se k naší výpravě.

Naše krásné a pořád vysmáté vedoucí: Aďa a Barča.

Někteří účastníci si krátili dlouhou chvíli ve vlaku pojídáním svačinek. Káťa si tuto kratochvíli obzvláště oblíbila. :D


Mistr kuchař Očihi zvaný Méďa ve svém přirozeném prostředí. Je zachycen při testování nového receptu na guláš, jehož základ tvořila omáčka na špagety, která zbyla od oběda.

Zde jsem vidět já ve svém typickém oděvu na akce. Říkejte si co chcete, ale nic nehřeje tak úžasně jako zelený vojenský svetřík. Lepící páska v pozadí byla použita jakožto zahuštění pro guláš… jen tak pro info :D

Při obědě se na baru objevil novinový článek. Až později se děti dozvěděly, že je to první zmínka o tom, co je bude čekat v noci…

Mates, který zrovna vyzývá Brunďu k boji do posledního dechu v aréně, kterou vytvořili kluci hned poté, co objevili staré Čakovské dojo uprostřed budovy, kde jsme se zabydleli.

 

Již jsem psal, že k nám dorazila návštěva! Anežka s Vencou se rozhodli nám udělat lehkou kulturní vložku v podobě hraní na kytaru a zpívání klasických písniček. Kika se toho velmi rychle chytla a stala se z ní naše první zpěvačka.

 

Venca se rozhodl na fotce vyzkoušet svůj drsný úsměv. Ohodnotit jej můžete sami, ale za mne 11/10 :D

Jelikož si Venca chytře zabouchl klíče v autě, tak se Očihi nabídl, že ho sveze domů pro náhradní. Anežka se k nim přidala. Děti začaly luštit jednu z Voltových šifer, když tu zmizel i on. Jediné, co po něm zůstalo, byl novinový článek a výpověď Tommyho Jarvise potřísněna krví.

Celý novinový článek, již trošku ušpiněn...

Nastala panika. Ještě aby ne, když se vrátili Thomas Fog a Albert Marvel, aby pokračovali ve svém strašném díle! Záběr byl pořízen jednou z bezpečnostních kamer nacházejících se v objektu.
 

Thomas a Albert se rozhodli pózovat chvíli před kamerou se svou obětí… Květák již prohání bizony ve věčných lovištích...
 

Nakonec se dětem povedlo sejít s Victoriou Steriling a Tommym Jarvisem. Ten jim vydal světlici, kterou obratně odpálili a tím zavolali národní gardu.

Thomas a Albert se následně objevili ještě jednou, aby se mohli vyfotit s přeživšími. Jenom Květák na fotce chybí...

Pak následoval ještě celý den plný her, dobrého jídla a skvělé pohody.. Bohužel Thomas Fog zavraždil fotografku, a jediné snímky, které byly pořízeny našimi amatérskými pokusy jsou natolik rozmazané, že je sem není možné vložit…

Protože se zpívá: ,,V neděli se všechno končí…” a my chtěli být originální, tak jsme skončili až v pondělí. Na některé účastníky to ale bylo trošku moc, takže omylem zaměnili krosnu s košem na papír… :)

Dobrý, ale mohlo to být delší. Už aby tu byla další akce!

Vytvořil 31. října 2018 v 19:34:44 Volta. Upravováno 16x, naposledy 31. října 2018 ve 23:36:04, Sova


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*