iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Klubovní hlasatel květen 2010

12.6.2010 12:04
Autor: Čáp, Počet přečtení: 2331

BS0509.Debaty a diskuze určitě patří ke každému vašemu klubovnímu podniku, důležité a neodkladné záležitosti je lepší řešit osobně přímo na schůzce. Ale sešit Debatník je něco navíc.

BS0509.Může se podobat různým internetovým diskuzím, ale většinou je vlastní sešit naplněný všemožnými druhy písma, obrázky a vtípky mnohem cennější a lepší, protože je vaším klubovním výtvorem, ke kterému se jako ke kronice budete v budoucnu určitě rádi vracet. Můžete do něj napsat cokoliv a zapojí se i ti, kteří přístup k internetu nemají. Debatník je prostě váš.

Členové klubu se střídají v tom, kdo si vezme sešit domů a napíše něco k tématu, které se právě řeší. Je dobré jednoho z vás pověřit funkcí velkého debatéra – ten zajišťuje, aby Debatník koloval a aby se čas od času objevilo nějaké nové žhavé téma, například: Co bys chtěl podniknout s klubem o prázdninách? Kde se nachází Stínadla? Jak hodnotíš poslední klubovní akci? Také není na škodu určit si pár pravidel, třeba - co do Debatníku nepatří a jak často by měl střídat pisatele.

BS0509.V Debatníku je možné se v klidu rozepsat, přidat obrázek, krátkou básničku, nadhodit nějaký šílený nápad nebo cokoliv dalšího, fantazii se meze nekladou ani zde :) Obzvlášť výhodný je Debatník, nevidí-li se všichni z klubu pravidelně (někdo se odstěhuje, bydlí v jiném městě nebo z jiných důvodů není v centru dění), a přestože pak kolování není tak rychlé, dozvíte se o druhých mnoho zajímavého. V době, kdy se nám vedoucí odstěhovala za hory a doly, byl Debatník jednou z věcí, jež nás spojovaly. Pokaždé, když jsme se setkaly na nějaké akci, proběhla výměna a psalo se, nebo jsme ho posílaly poštou jako dopis.
Vyzkoušejte Debatník i ve vašem klubu a napište nám, jak se ujal, a klidně připojte i vaše nápady na vtipná témata. Veselé debatění!

Drobek

352. KBS Tygří dráp, Štramberk se hlásí:

BS0509.Milá redakce, posíláme jarní hlášení! Kolem klubovny nám kvetou stromy, všude rozkvétají pampelišky a jiné ktky s překrásnými barvami. Nejen příroda, ale i naše činnost je teď pestrá. Členové místo bodů sbírají libry a za ty (pokud měli určitý počet) se mohli zúčastnit zvláštní akce s názvem Tajný agent ve štolách pod kopcem Kotouč - bylo to super.

Pomáhali jsme s organizací akce pro děti ke Dni země. Byli jsme na stanovišti, kde děti střílely z luku do terče, zúčastnili se Volta, Lucka, Honza a Anežka. Za odměnu jsme rozdávali modrý mor a kartičky Tokelau.

Také sbíráme odpadky, protože jsme (tak jako loni) dostali od města zvláštní pytle. Čistíme hájek u potoka, který je asi 300 m za naší klubovnou...

Tygří dráp

BS0509.
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 14x, naposledy 7. července 2011 v 03:52:07


Diskuze ke článku

13. června 2010, 18:06
Harrybany

Hra skutečně zajímavá je, už jsme ji jednou hráli. Mám dokonce dojem, že už jednou byla i v BS...
13. června 2010, 17:44
Rolf

Ten komiks se povedl :)) a i ta hra vypadá že by mohla být zajmavá :))
13. června 2010, 17:41
CapzAdamova

Jistě, bude-li to někdo dělat :) Redaktorská práva máš, hlášení k naskenování i scanner jsou v Hrnku, já sám přivítám, když začneš třeba hned zítra!
13. června 2010, 12:08
Topik333

Ale trh ulčovek by tady mohl bejt, jelikož když už vám už po 20. přinde Zápisník 13. bobrřiků, ale jinou nemáte ani jednou...litečko :D
12. června 2010, 22:03
Renca

Čápe - dobrý nápad! Chtěla bych se zeptat, zdali by bylo možné sem dávat rozšířenou verzi KH - takový bonusek, co se do BS nevešlo - např. další hlašení od klubů (třeba jen ve formě skenu na rozkliknutí, zvětšení a přečtení) či nějaké příspěvky přímo od klubů (inzerce na ulčovky, jejich oblíbené klubovní hry,...),...
12. června 2010, 21:31
Hynas

Díky Čápe, konečně - super věc! ;-)
12. června 2010, 12:34
CapzAdamova

Po zjištění nemalého zájmu poprvé zveřejňuji klubovní stránku také v elektronické podobě.
Vložení nového komentáře
*
*
*