iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Začíná nová dlouhodobá hra: Tauris

30.9.2007 00:39
Autor: Čáp, Počet přečtení: 3789

Všem klubům kluků a holek do 18 let je určena nová dlouhodobá hra Tauris se sci-fi námětem, která vás zavede na neznámou planetu plnou fantastických příhod a dobrodružství. Se svými kamarády budete objevovat podivné krajiny, prodírat se džunglí i pouští, sestrojíte neuvěřitelné stroje a narzíte na záhadné vzkazy neznámých civilizací. Nebude nouze o nebezpečí ani zábavu. Celou hrou vás bude opět provázet klub Zatopená jeskyně!

Obří kosmická loď Tribut s Anetou, Silvou, Nikol, Hrabalem, Tomášem, Ríšou a Michalem na palubě se dostane do nesnází a stroskotá na plenetě Tauris, na kterou dosud nevkročila lidská noha! Situace je vážná, posádka musí nejen bojovat o přežití v krutých podmínkách, ale také vystavět základnu a vysílač, kterým přivolá pomoc ze vzdálené Země.

Vy můžete být u toho! Každý měsíc vás čeká na stránkách dlouhodobky, v Klubovním hlasateli a Bobří stopě šest úkolů, které prověří váš bystrý úsudek i nohy, vaši šikovnost i schopnost improvizovat. Úkoly nemusíte plnit všechny, vyberete si pouze ty, které vás budou nejvíc bavit a pokusíte se je splnit co nejlepším způsobem. Poté nám napíšete depeši, jak jste úkoly plnili a získáte body.

Za body získané z jednotlivých etap bude poté každý klub stavět na své internetové stránce, kterou získá při přihlášení na www.dlouhodobka.cz vesmírnou základnu. Počet bodů není všechno - je třeba vymyslet optimální strategii, aby vaše základna byla ze všech nejlepší! Již dnes lze spatřit na stránce ukázky prvních základen.

Pro nejlepší kluby bude připravena řada výher, které bude možné za body získat přímo na internetu, kde budou v průběhu hry nové ceny přibývat. První klub získá tradičně zdarma místo na čtrnáctidenním táboře Tauris pro zúčastněné kluby. Všechny kluby také zveme na sci-fi setkání Tauris, které e uskuteční v termínu 31.1.2008 - 3.2.2008. Podrobnosti se včas dozvíte na www.dlouhodobka.cz.
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 15x, naposledy 7. července 2011 v 03:04:59


Diskuze ke článku

4. října 2007, 18:23
Nienna

tak to zní fakt dobře, doufám, že se do toho naši kluci pustí po hlavě...
2. října 2007, 10:46
Hwaelos

To vypadá libózně. Bych se normálně zůčastnil:)
1. října 2007, 09:56
Turlogh

Ahoj. S tím setkáním uprostřed probíhající dlouhodobky to je moc dobrý nápad. Tady vidím i možný svůj přínos k organizaci akce.Doufám, že nám vyjde čas a proberem to na poradě vedení a po ní. Zdar Turlogh.
30. září 2007, 20:18
MVBobr

Nové dlouhodobce přeji hodně zdaru!!!
30. září 2007, 00:41
CapzAdamova

Omlouvám se za nefunkční druhý odkaz a zhoršenou grafiku. Díky výpadku webmastera nelze nyní článek opravit. Hra začíná 1. října 2007
Vložení nového komentáře
*
*
*