iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Rychlé šípy v ukrajinštině v Šenově

30.8.2022 22:10
Autor: lcaja.senov@cmail.cz, Počet přečtení: 508

Obrázek ke článku Rychlé šípy v ukrajinštině v Šenově Výstava "Rychlé šípy v ukrajinštině" zavítala také do Šenova, kde jsem jako člen SPJF tuto výstavu domluvil na několika místech.
Někde to bylo spíše jen na zkoušku, když už jsme výstavu měli a mohli ji vystavit, ale se začátkem školního roku plánujeme několik dalších míst.

 

Pouliční výstava

Rychlých šípů v ukrajinštině proběhla počátkem srpna v Šenovském muzeu. Kromě několika ukrajinských dětí se s Rychlými šípy seznámilo i mnoho českých školáků a školaček.
Těch 20 listů není na svislých panelech, ale je pod skly na stolech v jedné z místností muzea. Paní ředitelka muzea vše 'fotodokumentovala' a všechny návštěvníky též požádala o zápis do již připravené pamětní knihy muzea.

Výstava se líbila – děkujeme SPJF za poskytnutí!

 

 

Rychlé šípy a šenovský jarmark

Další "pouliční" výstava Rychlých šípů v ukrajinštině proběhla v sobotu dne 27.srpna 2022 v jedné ze tříd Základní školy v Šenově, a to v rámci dne otevřených dveří školy při šenovském Jarmarku.
Přestože případné zájemce lákal u dveří plakát s Jestřábem - Jaroslavem Foglarem a Širokem, dalo by se říci,, že zájem nebyl příliš veliký, ba že byl téměř zanedbatelný.

Kromě několika českých dětí se s Rychlými šípy seznámilo a na své čtenářské kontakty s Rychlými šípy z mládí zavzpomínalo i několik dospěláků.
Výstava byla přístupná od 15 do 17 hodin v rámci dne otevřených dveří základní školy na celodenního městského Jarmarku.Co bude dál?

S příchodem nového školního roku plánujeme instalaci výstavy Rychlých šípů v ukrajinštině nä několika školách, kam nastupují ukrajinské děti

Vytvořil 30. srpna 2022 v 17:10:16 lcaja.senov@cmail.cz. Upravováno 4x, naposledy 30. srpna 2022 ve 22:10:51, lcaja.senov@cmail.cz


Diskuze ke článku

30. září 2022, 12:44
Rolf (administrátor)

Pěkná aktivita Donalda

je vidět, že i hoši z OBF umí přiložit ruku k dílu. Těším se na další info ze "Severu".

Vložení nového komentáře
*
*
*