iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Z činnosti klubů - Únor

15.2.2006 03:19
Autor: Soki, Počet přečtení: 3770

Klubů stále přibývá a pročítat všechny kroniky začíná být již velice náročné, proto jsem se rozhodl, že vždy přibližně v polovině měsíce budu zde vybírat nejzajímavější zápisy z kronik zde na iklubovně. Tak snad to bude kluby motivovat k co nejlepším zápisům a také se doufám vzájemně třeba něco přiučíme o tom, co a jak v klubu podnikat.

327. KBS Jestřábi - Cerekvice nad Bystřicí

Náš klub se rozhodl, že uspořádáme první klubovní výpravu. S Martinem jsme přijeli za Wapim a potom jsme šli do Březových dolin, sluneční zátoky, ale nakonec jsme se utábořili na ostrůvku Bouchajících vajíček. Nejprve jsme udělali lávku.Na ostrově jsem vytáhl lihový vařič a začal vařit polévku.Wapi s Martinem rozdělali oheň.Nakonec jsme zkoušeli dělat bouchající vajíčka.Jak už napovídá název vajíčka nám vybouchly.Od toho bouchající vajíčka a ostrůvek Bouchajících vajíček. Potom jsme hráli hru. Výpravu jsme ukončily asi ve dvě hodiny.320. KBS Dobrodruzi – Puklice

Dnes to znamená 21.11.2005 jsme dokončily stavbu naší klubovny. Tato klubovna je z látky a ze dřeva stavěli jsme ji s mými kamarády.V klubovně máme gauč židle ,ale ten stůl tam schází také je připraveno ohniště které chceme zítra otestovat.Tím že jsme udělali ohniště jsme byli donuceni udělat komín který jsme dostali od našich kamarádů klubařů.Zítra také chceme domluvit s klubaři v našem okolí že by jsme se stali spojenci a přestali se handrkovat o klubovny.Proto doufáme že to dobře dopadne (-:33. BT Stíny času – Plzeň

Protože jsme se rozhodly pokračovat v klubovní činnosti nadále i po ztrátě Anitky, chtěly bychom zavést v klubu i něco nového, tedy novinku tady na ikronice. Rozhodly jsme se tedy, že tu budeme na pokračování psát takový dobrodružný román, který budeme sami vymýšlet.29. BT Čumáčci - Plzeň-Záluží

Máme pro vás novinku. Konečně jsme si po dlouhém pátrání a starostech našli klubovnu! Ne jen tady na internetu, ale i v našem normálním životě. Teď vám povím, jak se to všechno semlelo: Bylo jednou, zrovna 20.září, tady u nás ošklivé počasí, Všechny klubovní akce tedy padly a my hróóózně smutnily, že se dnes asi nic nestane... To jsme se ale pořááááádně spletly. Zrovna jsme seděly s Kačkou,Jancou, Prdelkou a Brondou u kulatého stolu v naší prostorné kuchyni. Stěžovali jsme si, že je dnes tak moc ošklivé počasí, když v tom Bronda-Petr vykřikl: ,, Holky, tamhle asi uhodil blesk, nebo co?!!!" to jsme se ale náramě polekaly! Rychle jme všichni vyběhli zjišťovat co se děje. Opravdu tam něco hořelo. Nějaká stará kůlna uprostřed zadních dvorků domů. Rychle jsme začali hasit nenažrané plamínky ohně. Kacka obezřetně zabušila na dveře bytu pana domácího. Trochu se prý bála, kdo na ni ze dveří vykoukne. Nebylo to nic strašného., protože dveře otevřel kluk o něco málo starší než my. Káťa mu v rychlosti vše vylíčila a on rychle popadl hasičák( hasicí přístroj) a rozběhl se za námi na dvorek. Chvíli jsme tam ještě zápolily z hasicí lahví, ale pak se vše podařilo a chata byla zachráněná. No, zachráněná... To bych lhala, byla dost ohořelá, s polorozpadlou střechou, ale pořád to ještě byla bouda. Kluk se nám představil jako Michal Jedlička. Byl opravdu hezkej, takže když jsme ho později brali mezi sebe dostal přezdívku Krasoň:) Michal řekl, ať počkáme na jeho rodiče, že se brzy vrátí z Makra a tak. Jedličkovi opravdu přijeli do deseti minut a moc se divili, když jsme jim vyprávěli o hořící kůlně, o našem klubu a vůbec o všem co tady děláme. Petr se pak zmínil, že hledáme nějakou klubovnu. A co se nestalo: ohořelá kůlna se stala naší klubovnou. Ještě asi týden trvalo, než jsme ji s vypětím všech sil dali dohromady, ale teď je tam útulno a teplo. Teplo proto, že nám tam Michalův táta nechal kamna a útulno proto, že jsme prostě tvořivý klub:)), jakých je tu na Bobří hrázi určitě spousta! Uprostřed klubovny stojí velký pracovní stůl zvaný Béďa, po stranách budou jednou stát skříně, ale teď tam stojí jen jedna, ktrou mohli postrádat Citroenovy rodiče na chatě a spousta krabic, v nichž máme prozatim naše věci. Na stěny jsme vylepili plakáty a obrázky, které na výpravách společně malujeme. Vyvěsili jsme bobříky a různé tabule s docházkou, nebo s dobročinnými akcemy a činy.V naší klubovně- U Ohořelého bobra jsme už zažili spoustu krásných chvil a móóóóc bychom tímhle zápisem chtěli poděkovat všem, kdo nám s klubovnou pomáhali!31. BT Gierdana - Ústí nad Labem

V našem klubu, má každá z nás svůj živel, s výjímkou Kary. Tá má místo živlu na starost zvěř. Já, Kérés vlastním vodu a Briny zase oheň. Kara je naše hlavní ilustrátorka. Bude nám vyrábět plakáty atd. Chceme cestovat a spolu objevovat nové kraje. Máme rády přírodu.Budeme se zúčastňovat různých soutěží.
Vytvořil 23. ledna 2011 v 18:06:57 mira. Upravováno 15x, naposledy 7. července 2011 v 03:10:09


Diskuze ke článku

22. února 2006, 17:27
Svist

Líbí se mi ten 1.
17. února 2006, 09:57
Ferda

Ten příběh Čumáčků je jak z Rychlej Šípů. Když pominu chybičky, je to skvělý počteníčko.
16. února 2006, 17:42
Soki

Turlog: no mozna je to tim, ze kluci se neobtezuji o svych aktivitach moc psat, ale je to skoda, klub o kterem neni slyset neziska si zadny vehlas :)
16. února 2006, 07:07
Rikitan20

Margi: Však my se rozmnožíme ještě víc, ale po dešti sladkém :-)
16. února 2006, 01:47
Turlogh

Bravo Soki, jasná myšlenka a ty zápisy jsi vybral moc dobře, jsou zajímavé, a hele všimli jste si, že v poslední době jsou dívčiny v klubech nějak víc tvůrčí než kluci, teda aspoň mně to podle zápisů tak připadá.....
15. února 2006, 18:28
Margi

Riki, sever bohužel přeceňuješ... Jinak, Renco, nebud drza! :-)) Super napad...
15. února 2006, 16:03
Hynas

Jo, to je super Soki, díky :) Mám jen takový inovativní nápad, nedal by se na seznam klubů přidat nějaký seznam nejnovějších zápisů do kronik? Posledních, řekněme, 25? Byl by to takovej problém vysosat z té databáze?
15. února 2006, 12:17
Hwaelos

Chválím Sokiho - dobrý nápad...:)
15. února 2006, 11:14
Krizmen

Tak přesně takovéhle texty tady chyběly, doufám, že nezůstane jen u první vlaštovky.
15. února 2006, 10:24
Renca

Riki: po kyselým dešti:-))
15. února 2006, 07:16
Rikitan20

Ten Sever Čech se množí jako houby po dešti :-)
Vložení nového komentáře
*
*
*