iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Tábor 2019 - Kašgar

I letos čeká na odvážné jedince dobrodružství v podobě čtrnáctidenního letního tábora. Táboříme na tradičním místě u Polné.

Vítáme všechny holky a kluky - zkušené i nezkušené táborníky, kteří chtějí zažít něco jedinečného. Pokud se rád učíš novým věcem, poznáváš nové lidi, jsi náš člověk :-)

Tábor je určen dětem od 6 do 15 let. Spí se v indiánských týpích, ve kterých si účastníci mohou kdykoli rozdělat oheň. Nebude chybět ani hraní na kytaru, velké táborové ohně, výpravy do okolí a spousta dalších aktivit.

Program tábora je složen z celotáborové hry a menších her a soutěží každý den, účastníci rozdělení do tří (nebo více) skupin se budou podílet na fungování tábora při jednoduchých službách, v noci nás čekají táborové hlídky.

Na tábor budete potřebovat: spacák a karimatku, dostatek oblečení pro teplé i studené počasí (tenkou bundu, mikinu, několik trik, tepláky, kraťasy, spodní prádlo a ponožky) šátek, dvoje boty, hygienické potřeby, ručník, plavky, sluneční brýle, pokrývku hlavy, ešus (nejlépe dvojdílný), lžíci, hrnek (plechový), plastovou lahev, baterku, nůž (zavírací), hudební nástroj (pokud chcete), kapesné, zápisník a tužku, kartičku pojištěnce (nebo její kopii),

 potvrzení o bezinfekčnosti a Posudek o zdravotní způsobilosti.

Přihláška je ke stažení zde.

  Takto vypadal loňský táborový oheň. Židle a
  lavičky jsou ručně vyrobeny účastníky.

 

Cena tábora je 2400 Kč, pro členy
SPJF 2200 Kč. Pro sourozence je sleva 200 Kč (nesčítá se)

Další informace (sraz a doprava na tábor) budeme průběžně doplňovat.
   

 

 

 

Kontakty

Vedení:
email: kasgar@spjf.cz

Hlavní vedoucí: R. L. Janků
tel. číslo: 608 962 124