iKlubovnae-StopaSPJFe-ShopDlouhodobá hra pro kluby


, Registrovat
Přejít na menu

Rychlé šípy zavítaly do 14 měst Česka. Hledat je můžete do 17. prosince

Chceš přispívat na eStopu a sám/sama psát další články?
Nejprve se zaregistruj a pak nás kontaktuj buď v zóně iKlubovna, nebo e-mailem!

21.11.2018 10:46
Autor: Sova, Počet přečtení: 121

Obrázek ke článku Rychlé šípy zavítaly do 14 měst Česka. Hledat je můžete do 17. prosincePátrací hra Hledáme Rychlé šípy je už zase v plném proudu, letos se navíc při příležitosti 80. výročí vzniku Rychlých šípů rozšířila do všech krajů České republiky. Už nyní tak můžete figurínu či baner Rychlých šípů zhruba v životní velikosti hledat v centrech těchto měst: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Prostějov, Kroměříž, Pardubice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Teplice, Třebíč, Liberec, Tábor a Kutná hora. Budou tam až do narozeninového dne 17. prosince.

Pátrací hra Hledáme Rychlé šípy probíhá tradičně v Praze, Brně a Ostravě, letos však získala celostátní rozměr - v každém kraji ji můžete hrát v jednom městě. Akce se tak přidala k oslavám výročí vzniku Rychlých šípů, kterým bude 17. prosince přesně 80 let.

Hledáme RŠ
Princip hry je jednoduchý - figurína či baner pětice hochů v životní velikosti je vždy vidět z nějakého veřejně přístupného místa v ohraničeném hracím území, často kluci vykukují z nějakého balkónu nebo římsy. Vašim úkolem je pátrat v uličkách a Šípáky najít, máte na to měsíc. Hra totiž skončí 17. prosince.

Mapky hracího území v jednotlivých městech najdete na společném webu www.hledamers.spjf.cz, zprávy o úspěšných nálezech (ideálně i s fotkou nebo kresbou přesného místa) pak posílejte na email hledamers@spjf.cz.

Hledáme RŠ
V některých městech bude 17. prosince následovat Večer světel, tradiční vzpomínková akce, na které proběhne i vyhlášení výsledků hry v daných městech.
Právě v tento den v roce 1938 poprvé vyšel kreslený příběh Rychlých šípů. Proto si připomínáme svátek, který vznikl ve Stínadlech na památku prvního semknutí vontské mládeže za účelem prosazení stavby hřiště.

Vytvořil 21. listopadu 2018 v 10:51:54 Sova. Záznam nebyl nikdy upravován.


Diskuze ke článku

Vložení nového komentáře
*
*
*